Instagram

whatsapp

telefon

online
rezervasyonNeden Ridos Otel ?

Neden Ridos Otel’i tercih ettiklerini tüm ziyaretçilerimize sorduk. En çok verilen cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

1- Termal Su : Dünya’da en çok mineral içeren değerlere sahip termal suyun Ridos Otel Bünyesinde olması sebebiyle ziyaretçilerimizin gösterdiği en büyük sebebi termal suyumuz. İçerisinde 1 litre/4542 mineralizasyona sahip termal su, bir çok ağrılara iyi geliyor ve artık doktorlar tarafından da tavsiye ediliyor. Dünyada bu değerlere yakın 4 tane termal su kaynağı var ve birisi Ridos otel bünyesinde.

2-Doğa : Ridos Otel’in bulunduğu bölge yerli ve yabancı turistler tarafından doğayla iç içe olduğu için en çok tercih edilme sebepleri arasında. Rize’nin en güzel ilçelerinden biri olan İkizdere’nin doğal güzellikleri ve otelimizin tamda bu doğa harikası bölge içerisine konuşlandırılması ziyaretçilerimizi oldukça etkiliyor. Otelimize gelen ziyaretçilerimiz burada doğa yürüyüşleri yapıp bir sürü fotoğraflar çekiyor.

3-Eksiksiz : Ridos Otel’in tercih edilme sebeplerinden biride otelimizin eksiksiz bir şekilde tasarlanmış olması. Otopark, çocuk parkı, kafeterya, bilardo salonu, okey salonu, canlı müzik için bar, büyük bir restorant, jakuzi, masaj salonları, sadece erkeklerin girebileceği termal havuz (içeride), sadece bayanların girebileceği termal havuz (içeride) ve birde dışarıda bay bayan karışık girebileceğiniz bir havuz mevcut. Otelin her yerinden girebileceğiniz 7 gün 24 saat aktif internet ağı ve daha bir sürü özellik mevcut.

4-Güleryüz: Ridos Otel’in tercih sebepleri içerisinde ziyaretçilerimizin verdiği cevaplar arasında tüm ihtiyaçlarımız giderildi, her konuda yardımcı olundu şeklinde aldığımız yorumlar bizi çok mutlu etti. Ridos Otel olarak müşterilerimizin her türlü sorunlarıyla ilgilenmemiz Ridos Otel tercih sebepleri arasında.