Instagram

whatsapp

telefon

online
rezervasyonODALAR

STANDART ODALAR

RİDOS STANDART ODA...

Standart odalarımız toplam 108 adet olup , huzur dolu renk tonları ile modern konaklama normlarına uygun  eşsiz bir zevk ile döşenmiştir.Standart odalar 24 metrekare olup maksimum 3 yetişkin ağırlayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Odaların tamamı özel halı döşemeye sahiptir.

ODAYI GÖRÜNTÜLE

KLASİK SUIT ODALAR

RİDOS KLASİK SUIT ODA...

Klasik suitlerimiz toplam sekiz adet olup , adından da anlaşılacağı üzere geleneksel tarzda dizayn edilmiştir. Klasik Suitler  32 metrekare olup maksimum 3 yetişkin ağırlayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Klasik suitlerin tamamı ormanmanzaralı olup balkona sahiptir.Odaların tamamı özel halı döşemeye sahiptir.

ODAYI GÖRÜNTÜLE

MODERN SUIT ODALAR

RİDOS MODERN SUIT ODA...

Modern suitlerimiz toplam sekiz adet olup , adından da anlaşılacağı üzere global ve yenilikci tarzda dizayn edilmiştir. Modern Suitler  38 metrekare olup maksimum 3 yetişkin ağırlayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Modern suitlerin tamamı orman manzaralı olup balkona sahiptir.Odaların tamamı özel halı döşemeye sahiptir.

ODAYI GÖRÜNTÜLE

APART STUDYO DAİRELER

RİDOS APART STUDYO DAİRE...

Otelden bağımsız ana bina karşısında müstakil olarak konuşlandırılmış odalarımızdır.Bir blokta 4 adet villa bulunmakta olup her villa 1+1 studio daire şeklindedir.Yatak odası 24 metrekare , oturma odası ise 22 metrekaredir.Tüm villalar balkona sahiptir.

ODAYI GÖRÜNTÜLE

BAĞLANTILI AİLE ODALARI

RİDOS BAĞLANTILI AİLE ODASI...

İçeriden bağlantılı iki ayrı odanın birleşimi ile büyük ailelerin konaklayacağı ferah bir ortam sunmaktadır.Ebeveynlerin konaklayacağı oda 24 metrekare , bağlantılı çocuk odası genişliği ise 26 metrekaredir.Otelimizin çatı Katında yer almakta olan aile odalarında maksimum 5 kişi konaklayabilmektedir.Odaların tamamı özel halı döşemeye sahiptir.

ODAYI GÖRÜNTÜLE